בית קפה מקסים ושקט שמעוצב באווירת וינטג' צבעונית (רצפה מצוירת, קירות תכולים, כיסאות בריפוד סבתאי חמים, עציצים ואביזרים נוספים שמשמחים את העין בלי להעמיס עליה יותר מדי). החלל הפנימי כמו גם המרפסת שלנו פשוט קוראים לכם להתרווח וליהנות בכיף מארוחת בוקר טעימה ומושקעת, כריכים צמחוניים מצוינים, טוסטים, סלטים טריים, פסטה טובה, קישים ומתוקים לצד קפה טוב או משקה אחר ממבחר משקאות חמים וקלים (כולל בקבוקי בירה צוננת). 

אנחנו מכינים כאן אוכל מצוין מהבוקר המוקדם עד הערב, שתוכלו ליהנות ממנו גם לפני שאתם מתניעים את היום, גם במהלכו (הזדמנות לצאת מהמשרד להפסקת צוהריים באווירה אחרת) וגם בסיומו (למה? כי מגיע לכם, זה למה).

אנחנו מקפידים על שימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים.
הכריכים שלנו, למשל, מגיעים בלחם מחמצת ולצד סלט. מגוון המילויים שלהם כולל גבינת חלומי, סלמון מעושן, סביח, חביתה ועוד, בתוספת ירקות וממרחים טריים.
השקשוקות שלנו עשויות מעגבניות טריות, ותוכלו לבחור בין הגרסה הקלאסית לבין שקשוקה יוונית ושקשוקה איטלקית. כולן מגיעות לצד סלט ירקות, טחינה ולחם הבית.

עוד תוכלו להזמין כאן סלטים עשירים, טוסטים מצוינים, פסטות (כולל רביולי) ברטבים קלאסיים אהובים, קישים ואת מרק היום.

מה נשאר? לקנח את הארוחה שלכם בעוגה טובה או בעוגיות שכיף לנשנש (ולא נזמין משטרה אם תחליטו להפוך אותן דווקא למנת הפתיחה).

אנחנו ממש ממליצים להגיע אלינו וליהנות לצד האוכל גם מהאווירה והשירות, אבל אם אתם ממש מוגבלים בזמן נשמח להוציא את האוכל אליכם – אנחנו עושים משלוחים לכל רחבי פתח תקווה.

עבור לגרסה המיוחדת המותאמת לתוכנת הקראה